Doktora Juza - opinie pacjentów z zakresu leczenia żylaków

Dominika Cieślik

"U doktora Juzy wykonałam zabieg klejenia żył metodą VenaSeal. Od lat szukałam dla siebie idealnego leczenia, żeby po zabiegu jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. To doktor zaproponował mi to rozwiązanie i jestem mu za to niesamowicie wdzięczna! Zabieg przebiegł szybko, sprawnie i bezboleśnie, a do codziennych obowiązków wróciłam tego samego dnia. Polecam wszystkim!"

Kamil Gałecki

"Do Doktora trafiłem z zamiarem usunięcia pajączków. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zapytał jaki efekt chciałbym osiągnąć i przedstawił kilka odpowiednich rozwiązań ze wskazaniem, które według niego jest najlepsze. Poddałem się polecanej przez Doktora skleroterapii i jestem zadowolony z zabiegu i jego efektów! Zdecydowanie polecam."

Patrycja Kowalczuk

"Jestem pacjentką dr Juzy od jakiegoś czasu i bardzo polecam go jako specjalistę od flebologii. Nie jestem w stanie ubrać w słowa stanu moich nóg zanim trafiłam do Pana dr, nie miałam też żadnej nadziei na poprawę, chodziłam nawet przy 30 stopniowych upałach w spodniach, bo się wstydziłam. Po zabiegu klejenia żył problem całkowicie zniknął, cały czas jestem w kontakcie z dr i pojawiam się na rutynowych kontrolach USG. Myślę, że śmiało mogę nazwać dr Juzę cudotwórcą."

Marzena Niewiamorska

"W klinice Genesis wykonywałam zabieg klejenia żył. Bardzo się cieszę, że dowiedziałam się o takim zabiegu, ponieważ bardzo obawiałam się chirurgicznego usuwania żył. Również cieszę się, że zabieg został wykonany właśnie w klinice Genesis - od początku do końca zostałam otoczona profesjonalną opieką, a do sprawności powróciłam już na kolejny dzień."

Maria Zygulska

"Polecam to miejsce każdej osobie, która zmaga się z żylakami i chce ich się pozbyć w małoinwazyjny sposób. Profesjonalnie ,indywidualne podejście do pacjenta oraz precyzja i doświadczenie Dr B. Juzy, sprawiło że po zabiegu odzyskałam pewność siebie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów."

Łukasz Chrzan

"U doktora Juzy miałem wykonany zabieg zamykania żył metodą Venaseal i naprawdę jestem zadowolony z efektów. Szybko wróciłem do pełnej sprawności, zabieg praktycznie bezbolesny. Polecam"

Efekty zabiegów Dr Juzy

Doktor Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog i wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej, którego praca gwarantuje zdumiewające efekty, widoczne gołym okiem!
Doktor Juza opinie

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu.